ShowBiz

Këngëtarja shqiptare përkrah yllit botëror (Foto)

Anxhelina Hadërgjonaj, tash e sa kohë po qëndron në Amerikë dhe jetën po e shijon në maksimum.

Këngëtarja shqiptare duket se ka krijuar lidhje me persona të famshëm që po e ndihmojnë të arrin ëndrrën amerikane.

I fundit është takimi me reperin amerikan, Usher teksa shihet në humor të mirë në një prej ndejave të përbashkëta.

Surprizat nuk kanë munguar mes ndjekësve që nuk kanë besuar se shqiptarja ka arritur të konsolidojë miqësi me këngëtarin e njohur. /Telegrafi/