ShowBiz

Keni menduar që vetëm Gigi dhe Bella janë të bukura, shikoni vëllain e tyre (Foto)

Gigi dhe Bella Hadid këtë kohë janë në kulmin e karrierës së tyre, duke qenë të ftuara në top evente, duke qenë modele për firmat më të njohura botërore ato po shkelin cdo limit.

Por kjo nuk është e vetmja, familja e tyre ka edhe një anëtarë i cili merret me modelin dhe nuk ua lëshon rrugën fare motrave të tij kur vjen puna te bukuria, shkruan Indeksonline.

Ky është Anwar Hadid, që është vëllai i bukurosheve Gigi dhe Bella. Ai për momentin është i ri në karrierë por shumë premtues, ai sapo ka filluar dhe ka zënë kopertinën e “L’Officiel Hommes”.
Më poshtë keni disa nga fotografitë e tij./Indeksonline/

DIMITRIOS KAMBOURIS

the authorE B