Aktuale

Kërcënohet seksualisht një e mitur në Ferizaj

Një person është arrestuar në Ferizaj, pasi i njëjti ka ngacmuar seksualisht një femër nën moshën 16 vjeçare.

I dyshuari është arrestuar dhe intervistuar, i njëjti ka mohuar në tërësi veprën. Me urdhër të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar, kurse rasti vazhdon në procedurë të rregullt./KosovaPress/