ShowBiz

Kështu dukej Fero para se të bëhej i famshëm

Reperi Fero e ka kapluar nostalgjia e kohës së shkuar
Ai, me ndjekësit në Instagram e ka ndarë një fotografi kur ishte fëmijë, shkruan lajmi.net

‘’Fero i vogël’’, ka shkruar reperi përkrah fotografisë së realizuar në kohën kur ai nuk ishte i famshëm.

Sot Fero është reperi më i komentuar në vend dhe projektet e tij muzikore kanë arritur të klikohen shumë.

Javë më parë ishte gjithashtu emri më i komentuar në media shkak i sulmit që i bënë katër persona në Veternik, lëndimet trupore që i ka marrë ishin të vogla ndërsa me rastin janë marrë policia./Lajmi.net/