ShowBiz

Kështu duket Afërdita Dreshaj pa u grimuar fare

Afërdita Dreshaj ka treguar si duket pa grim.

Këngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj e ka dëshmuar se nuk e ka fare problem të publikoj fotografi ku shfaqet pa u grimuar fare, shkruan lajmi.net.

Në fakt imazhi është realizuar deris ajo po e trajtonte lëkurën në një prej qendrave estetike.

Afërdita nuk duket shumë ndryshe pa grim ani pse jemi mësuar ta shohim të rregulluar në fotot që i publikon në Instagram./Lajmi.net/