ShowBiz

Kështu e thërret Shyhretja burrin e saj

Këngëtarja Shyhrete Behluli nuk po mbetet pas as kur është fjala për rrjete sociale.

Atë e gjejmë në Facebook, por edhe në Instagram.

Epo, kur është fjala oër reklamë, Shyhretja ja di rendin, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja e muzikës patriotike, folklorike e popullore, ka bërë shumë hapa para në karrierë, duke e zhvilluar atë fuqishëm.

Shyhretja është ndër yjet e muzikës, ani pse i ka kaluar të 50-tat. Këngëtarja gëzon mbështetje të fuqishme nga i shoqi, i cili merret krye këput me të dhe karrieren e saj.

Luli, dikur futbollist, nuk ka zhvilluar karrierë personale, për t’ju dedikuar bashkëshortes, gjegjësisht punës së saj si këngëtare, që është mjaftë fitimprurëse.

E, Shyhretja e quan të shoqin “gjysma ime”. Tingëllon bukur, vërtet.