Fun

Kështu po “përgatitet” Shakira për koncertin në Mitrovicë

Premtimi i Agim Bahtirit se do ta sjellë Shakirën në Mitrovicë për përurimin e Urës së Ibrit është bërë material për postime të shumta qesharake në rrjetet sociale.
Përderisa fillimisht flitej se do vijë Shakira, pastaj u përmend çmimi i saj i shtrenjtë, e në fund u fol se i është dërguar ftesë asaj dhe shumë këngëtareve tjera, postimet nuk janë ndalur.

Videoja më poshtë e postuar në Facebook shfaq “Shakirën” teksa “bëhet gati” për koncert.

Ndiqeni për më shumë.

the authorBurbuqe Metolli