ShowBiz

Me këtë foto, Afërdita Dreshaj sapo paralajmëroi diçka të nxehtë (Foto)

Edhe pse jemi në shtator, për Afërdita Dreshajn temperaturat vazhdojnë të jenë të larta.
Projketet e reja edhe më tepër.

Modelja dhe këngëtarja vetëm pak minuta më parë ka postuar këtë foto në të cilën ndodhet bashkë me modelen dhe mikeshën e saj Xhesika Berberi, në një pozicion provokues.

“Së shpejti”, shkruan ajo duke mos preferuar të zbulojë më tepër

the authorE B