ShowBiz

Këtë nuk e prisnit, shikoni çfarë i bën Lulja koleges së Medës

Luljeta Përgjeqaj është njëra ndër nuset më të përfolura në mediet rozë.

Si bashkëshortja e këngëtarit të njohur Meda, natyrisht jeta e saj private gjithmonë është në fokus të publikuar dhe medieve, transmeton Gazeta Express.

Si e tillë, Lulen e kemi parë që ka raporte shumë të mira me kolegët e bashkëshortit të tij.

Këtë më së miri mund ta vëreni përmes postimeve që ajo bën në rrjetet sociale.

Së fundmi Lulja në llogarinë e saj në Instagram ka postuar një fotografi me këngëtaren e njohur Teuta Selimi.

Madje ato shihen të përqafuara me njëra-tjetrën që lë të kuptojmë se kanë raporte shumë të mira mes vete.

Lulja kishte lënë edhe një emoji zemër në këtë fotografi.

the authorE B