ShowBiz

Këtë vit festoi më ndryshe, Rita Ora sjell pamje nga ditëlindja e 30-të

Rita Ora ka sjellur imazhe nga festa e ditëndjes.

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Rita Ora sot feston ditëlindjen, shkruan lajmi.net.

Ajo u bë 30 vjeçare dhe sigurisht se urimet nuk i kanë munguar nga miqt dhe familja.

Ajo përdori rrjetet sociale për të publikuar foto dhe video nga festa që i organizuan familja këtë vit.

Ajo falënderoi të gjithë për dashurinë që ndjeu dhe tha se ishte e çuditshme që ajo të mos bërë asgjë për këtë ditëlindje, kështu që ajo u vesh bukur dhe po hante tortë.

Ajo kishte veshur disa pantallona me shumë shkëlqim dhe një bluzë të hapur në pjesën e gjoksit, kurse në fytyrë kishte një grim mjaft të rëndë duke e bërë që të dukej me një paraqitje interesante si gjithmonë./Lajmi.net/