ShowBiz

Me këto imazhe, gruaja e Medës ia kalon nuseve të artistëve shqiptar (FOTO)

Luljeta është ndër nuset më të bukura të estradës, shkruan Gazeta Blic.Ndonëse nënë e 4 fëmijëve ajo arrin të mbajë në formë linjat trupore, e cila padyshim që shkëlqen në çdo paraqitje të saj. Luljeta është aktive edhe në rrjetet sociale ku publikon imazhe të llojllojshme, e në disa që “Gazeta Blic” ka përzgjedhur ajo duket e mahnitshme.Me këtë pamje unike dhe magjepëse, padyshim që mund të konsiderohet nusja më e bukur e artistëve shqiptar, të cilën do e kenë zili shumë femra të tjera.Meda dhe Lulja janë të martuar që një kohë të cilët duken tejet të lumtur me njëri-tjetrin, madje nuk hezitojnë që dashurinë e tyre të shfaqin edhe në publik.Kujtojmë që Meda është ndër këngëtarët më të suksesshëm me një karrierë të bujshme profesionale, duke na sjellë hite tejet të pëlqyera./GazetaBlic.