ShowBiz

Khloe dhe Kourtney me poza të ‘nxehta’ në jahtin luksoz

Motrat Kardashian nuk e lëshojnë rastin të provokojnë ndjekësit e tyre.

Khloe dhe Kourtney Kardashian kanë publikuar një fotografi, në të cilën shfaqen në bikini, shkruan lajmi.net.

Në këtë foto, motrat Kardashian shfaqen në jaht, ndërsa dukeshin provokuese në pozat që kishin marrë në bikini.

“Nuk mund të besoj që ne e xhiruam sezonin e parë, mbi 10 vjet më parë”, ka shkruar Khloe, e cila ia shoqëroi postimit edhe një fotografi të realizuar vite më parë.

Pra, këto imazhe janë realizuar gjatë xhirimeve për shoun televiziv “Keepinig up with the Kardashians”. /Lajmi.net/