ShowBiz

Kida bëhet me veturë luksoze (Foto)

Këngëtarja e re Orhidea Latifi është shumë e pëlqyer nga moshat e reja për muzikën e saj.

Duke qenë shumë e re në moshë, Kida ka arritur të ketë mjaft sukses në tregun muzikor, dhe kështu ka arritur të sigurojë edhe të ardhura të mira.

Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa imazhe në rrjetet sociale, duke treguar kështu veturën e saj luksoze të tipit “Audi”.

Duke se këngëtares i pëlqen shumë vetura e saj, përderisa nuk heziton që pozojë me shumë stil brenda saj.

Ndryshe, projekti i fundit i Kidës mbetet kënga “Pe du”, të cilën ajo e lansoi gjatë verës, dhe u pëlqyer shumë nga publiku. /Telegrafi/

This side and this new bae❣️ @zzapnchriss

A post shared by KIDA (@orhidealatifii) on

the authorE B