ShowBiz

Kida dhe Mozzik arrijnë këtë shifër klikimesh për 24 orë

Kida dhe Mozzik po shënojnë suksese të reja.

Kida dhe Mozzik kanë publikuar “PP”, ku përfshijnë dy projekte muzikore brenda një videoje, shkruan lajmi.net.

Kënga e tyre po pritet shumë mirë dhe për 24 orë ka arritur të kap shifrën prej 3 milionë klikimesh në kanalin YouTube.

Për këtë sukses, Kida ka falënderuar fansat, duke ndarë disa fotografi nga prapaskenat e videoklipit pranë Mozzik.

“3 milionë, 1 ditë/ Faleminderit te gjithve🤍 @mozzik “, ka shkruar ajo.

Njëherësh, kjo këngë po shënon suksese të mëdha edhe jashtë trojeve shqiptare, duke prirë në disa shtete. /Lajmi.net/