ShowBiz

Kida direkt nga fitnesi, këtë pjesë të trupit po e ushtron

Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida ka vendosur që përveç fotografive të saj të publikoj edhe një imazh nga fitnesi.

Aty këtë herë shihet duke ushtruar dhe duket se një gjë e tillë po i shkon shumë Kidës. Kjo e fundit gëzon forma të mira trupore por në imazhet e fundit shihet se ajo po mundohet të përmisoj edhe më tej pamjen.

Ndryshe, Kida para pak kohësh ka publikuar këngën “Ti” kurse vera pritet të vije e “nxehtë” me projekte të reja nga ajo./Indeksonline/