ShowBiz

Kida publikon imazhe nga pushimet e saj, shikoni si duket ajo (Foto)

Këngëtarja e re Orhidea latifi, e njohur si Kida ka qenë mjaft e angazhuar gjatë verës me projekte muzikore dhe koncerte.

E ndërsa pas një pune mjaft të lodhshme gjatë sezonës, tani ka ardhur edhe koha e pushimit për të.

Së fundmi këngëtarja 18 vjeçare ka publikuar në llogarinë zyrtare në Instagram disa fotografi ku shfaqet nga pushimet e saj në Turqi, teksa ekspozon trupin e saj mjaft seksi me bikini.

Kida gëzon linja perfekte trupore, gjë që ka bërë të tërheqë edhe më shumë vëmendjen e audiencës, veçanërisht atë të gjinisë mashkullore. /Telegrafi/