ShowBiz

Kida me veshje të ngjashme si të Adelinës në klip

Këngëtarja Kida ka lansuar këngën e saj të re të titulluar ‘Ti’.

E këtë projekt muzikor ajo e ka finalizuar edhe me klip, ku u komentua pamja e saj, shkruan lajmi.net

E një detaj që bie në sy, është veshja e njëjtë që Kida e ka pasur si Adelina Berisha e cila në klipin e këngës së fundit deri më tani të titulluar ‘S’ta fal’, që ka dal para këngës ‘Ti’ të Kidës, është shfaqur me pantollona e triko të bardhë.

E me veshje të ngjashme ka dal edhe Kida.

Më poshtë keni fotot dhe videot për t’i parë ngjashmëritë./Lajmi.net/