ShowBiz

Kim zbulon gjininë e foshnjës së saj

Khloe Kardashian dhe Kylie Jenner pritet të konfirmojnë shtatzëninë e tyre, Kim Kardashian tashmë ka bërë të ditur gjininë e fëmijës së saj që do të vijë përmes nënës surrogate.

Ylli i realitetit 37-vjeçar në shoun me James Corden, ka thënë se bebja e saj e ardhshme është vajzë, transmeton KosovaPress.