ShowBiz

Kimi “godet” me këto imazhe (FOTO)

Ylli televiziv, Kim Kardashian duket se ka rënë shumë në peshë, ose kësaj radhe ka përdorur efektet e photoshop-it.
Me flokë të kapura dhe e veshur me të brendshme ajo duket shumë joshëse, shkruan Indeksonline.

Kardashian edhe më tutje po vazhdon të mbajë epitetin e femrës më seksi në botë.

Ajo është nënë e dy fëmijëve dhe po arrin të mbahet në super formë.

Mandatory Credit: Photo by Steve Lucero/BFA/REX/Shutterstock (8969478v)
Kim Kardashian
Balmain and Beats by Dre Celebrate Balmain’s New Boutique and Headphone Collaboration, Los Angeles, USA – 20 Jul 2017