ShowBiz

Kimit i kushton shtrenjtë të duket mirë, ja çfarë page marramendëse ka stilistja e saj

Christine Centenera është personi që kujdeset për veshjen e Kim Kardashianit dhe për këtë punë paguhet plot 1 milion $.

Sipas “The Sunday Telegraph”, kjo pagë përfshin kujdesin për të gjithë garderobën e 35-vjeçares.

Por, marrëdhënia mes Kim Kardashian dhe Christine Centenera nuk është vetëm pune. Një shikim i shpejtë në Instagramin e stilistet tregon se ato janë edhe shoqe të ngushta.

Leave a Reply