ShowBiz

Kjo befasi e priti Noizyn mbrëmë pas koncertit

Noizy është reper shumë aktiv në skenën muzikore shqiptare.
Noizy së fundi ka publikuar një video pasi përfundoi një koncert, ku tregoi se si u befasua pas përfundimit të koncertit, shkruan lajmi.net.

Reperi në video tregon një numër të madh dhuratash që mori nga fansat, duke filluar nga fotografitë dhe të tjera gjëra.

“Ju dua të gjithëve”, ka shkruar Noizy mbi njërën nga videot.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Noizy është “A don Love?”, në duet me Dafina Zeqirin. /Lajmi.net/