ShowBiz

Kjo bukuroshe iu mahnitë me stilin e saj (Foto)

Ylli televiziv, Megan McKenna vazhdon të shijojë suksesein në karrierën muzikore.

Duket se ngjitja në vendin e parë në listën e iTunes, e ka motivuar këngëtaren bukuroshe që të ndryshojë paksa look-un e saj – shkruan Daily Mail.

24 vjeçarja është parë duke shkuar për të drekuar teksa ishte veshur me mjaftë stil dhe klas.

Kujtojmë se McKenna para një jave mori çmimin e vitit nga Boisadale Music Awards.

the authorE B