Aktuale

Kjo deputete i thurr “vargje” Kadri Veselit

Kryetari i PDK-së Kadri Veseli është padyshim një figurë e dashur brenda partisë së tij, dhe kjo shihet nga përkrahje që shumica e anëtareve të kësaj partie i japin atij edhe në rrjetet sociale.Një mbështetje i ka dhënë atij sot deputetja vushtriase Xhevahire Izmaku.

Ajo teksa ka postuar një fotografi të Kadri Veselit, ka shkruar edhe disa fjalë dashamirësie.

“Sa pak duhet ndonjë here t”a bejme dike te ndjehet i respektuar! Kryetari” ka shkruar Izmaku mbi fotografinë ku Veseli shihet teksa përshëndet qytetarë të thjesht në rrugë./GazetaBlic/

the authorE B