Fun

Kjo është agjentja e FBI-së që do të dëshironit t’ju arrestojë (Foto)

Ajo luan rolin e një agjente të FBI në filmin “Quantico”.

Dhe Priyanka Chopra dukej absolutisht perfekte gjatë xhirimeve të reja rrugëve të New York City-t të mërkurën, transmeton magazina.al.34-vjeçarja ka treguar format e saj seksi me një fustan të ngushtë gri e të hapur tek pjesa e gjoksit.

Bukuroshja indiane dukej në qejf derisa bëri pak pauzë, për t’u ushqyer.