ShowBiz

Kjo është aktorja kosovare e cila mahnit me pamjen e saj

Aktorja simpatike, Gresa Pallaska, njihet për rolet e saja të shumta, por roli që publiku e mban mend më gjatë është ai i Rabijes te seriali vendor “Çka ka shpija”,ajo përveç talentit në aktrim, komentohet shumë edhe për pamjen joshëse që ka, shkruan Gazeta Blic.Ajo është shumë e dashur për publikun ku me çdo paraqitje ajo i mahnitë të gjithë me pamjen e saj, ku zakonisht duket shumë elegante.

Në rrjetin socila ka postar një fotografi ku ajo ka të veshur një fustan me ngjyrë roze dhe siq duket i shkon shumë për shtati.Ndryshe, Gresa ka pasur shumë role të suksesshme si në teatër, seriale dhe filma kurse konsiderohet si një nga aktoret më të talentuara.