ShowBiz

Kjo është e veçanta e videoklipit të ri të Dua Lipës

Dua Lipa ka publikuar bashkëpunimin e ri.

Dua Lipa ka bashkëpunuar me J Balvin, Bad Bunny dhe Tiany për projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

“Un dia” titullohet kënga e re e këtyre artistëve, të cilën e sollën të vizualizuar edhe me videoklip dhe pikërisht klipi ka një të veçantë.

Bëhet fjalë për pjesëmarrjen e Ursula Corberos si aktore në këtë video, e cila në publik njihet si Tokyo nga seriali “La Casa de Papel”.

Suksesi i projektit “Un Dia” vërehet që në orët e para të publikimit të kësaj kënge, pasi ka marrë mbi 4 milionë klikme në kanalin YouTube.

the authorGazetaKNN