ShowBiz

Kjo është femra që u fotografua me Capital T në Paris

Një foto e Capital T krah një femre bëri bujë.

Reperi Capital T po realizonte xhirimet e klipit të ri në Paris dhe me publikimin e një fotografie mori shumë komente, shkruan lajmi.net.

Në foton e postuar shihet reperi dhe vajza e cila po e mbante një trëndafil në dorë e kishte mbështetur kokën krah tij.

Derisa nuk u zbulua se bëhej fjalë për videoklip me rastin e Shën Valentinit, fansat mendonin në mos e ka gjetur Kapo dashurinë.

E sot kur ka treguar orën e publikimit të këngës së re “Je T’aime” e cila do të publikohet nesër në 14:02, Capital T e ka publikuar një video në të cilën i ka zbuluar fytyrën vajzës që po e shoqëronte./Lajmi.net/

View this post on Instagram

“JE T’AIME” 🥀 Nesër – 14:02

A post shared by Capital T (@truekapo) on