ShowBiz

Kjo është kënga e re e çiftit, Genc Prelvukaj e Eni Koçit (Video)

Çifti më i ri dhe më i përfolur i estradës, Genc Prelvukaj e Eni Koçi sapo kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor “Bie shie në Tiranë”, këngë të cilën dyshja e pati paralajmëruar ditë më parë edhe përmes rrjeteve sociale, shkruan Indeksonline.

Ky është bashkëpunimi i tyre i dytë, pas atij “Vetëm ti” i cili ka marrë deri më tani afro 5 milion klikime. Ndërsa edhe ne projektin e fundit ata shihen tejet të afërt me njëri-tjetrin./Indeksonline/

the authorSamir Dalipi