ShowBiz

Kjo është këngëtarja më e mirë në trojet shqiptare sipas Mozzik

Mozzik ka treguar se kush mendon se është këngëtarja më e mirë shqiptare dhe nuk është Loredana.

Mozzik së fundi iu përgjigj pyetjeve të ndjekësve në Instagram, të cilët donin të dinin më shumë rreth tij, shkruan lajmi.net.

Një prej tyre e pyeti se çfarë mendon për Kidën dhe a do të ketë ndonjë tjetër bashkëpunim me të.

“Kida kongtarja ma e mir n’troje Shqiptare”, ishte përgjigja e Mozzik, i cili nuk tregoi nëse do bëjë ndonjë duet me të.

Për ndryshe, Kida ishte së fundi e pranishme në promovimin e albumit të ri nga Loredana. /Lajmi.net/