ShowBiz

Kjo është motra seksi e Lumi B (Foto)

Ai është padyshim njëri ndër reperët më të njohur në vend.

Bëhet fjalë për reperin Lumi B i cili gjithmonë është veçuar për stilin e tij, transmeton Gazeta Express.

E përveç Lumit, fansave të tij vëmendjen e publikur dhe medieve roze e ka marrë edhe bashkëshortja e tij Miranda e cila është shumë e bukur dhe me stil. Këtë më së miri mund ta vëreni përmes fotografive të shumta që ajo poston në rrjetet sociale.

Por, a e dinit se Lumi B ka një motër tejet seksi?

Ndoshta jo, por Fjolla Berishaj-Ivezaj do t’ju lë pa fjalë me fotografitë e saj. Ajo është një zeshkane shumë e bukur me stil dhe tejet seksi.

Se si duket ajo mund ta shikoni në fotografitë më poshtë./Gazeta Express/

the authorE B