ShowBiz

Kjo është prishtinasja që ia ka marrë zemrën Januzajt (Foto)

Adnan Januzajn po çmendet pas me bukuroshen prishtinase, Yllka Rexha.

Ylli i Sunderlandit, Adnan Januzaj ka refuzuar t’i përgjigjet pozitivisht ftesës së përfaqësueses së Kosovës.

Por, kur bëhet fjalë për femrat kosovare, Januzaj nuk heziton të kontaktojë me to. Djaloshi me prejardhje nga Istogu ka shprehur haptazi simpatinë për Yllka Rexhën.

Mësohet se Januzaj ka shoqëri të mirë me Rexhën dhe se simpatia ndaj saj tani çdo ditë e më shumë po forcohet.