ShowBiz

Kjo është zeshkania joshëse, e dashura e Shpat Kasapit

Këngëtari i njohur Shpat Kaspi është shumë i pëlqyer nga publiku, ai në rrjetin social Instagram ka postuar një fotografi ku ka prezantuar të dashurën e tij, shkruan Gazeta Blic.

Lamar është femra e cila ka rrëmbyer zemrën e Shpatit dhe që është në lidhje me këngëtarin, ajo është një zeshkane e cila ka linja super seksi e një gjoks tejet bombastik.

Mbrëmë, Shpati vendosi të postonte fotografi bashkë me të, duke i thurur edhe disa vargje.

“Vajzat marokene krijojnë ylberet…Lamar, zëri dhe personaliteti yt më bëjnë mua rë bukur”, është mbishkrimi që ai la mbi foto.Kujtojmë se Shpati ka qenë në lidhje me modelen Afërdita Dreshaj, e cila tani është fejuar me hokeistin çek, Jakub Kindl.Pas Afërdites, Shpati u përfol shumë edhe për lidhjen me këngëtaren e njohur Rovena Stefa por që nuk ishte e konfirmuar nga vetë ata.