ShowBiz

Kjo foto e Nihanit me Kemalin do të shokonte burrin e saj! (Foto)

Neslihan Atagul është e dashuruar ‘kokë e këmbë’ me burrin e saj Kadirin.
Por puna si aktore është e tillë që të ‘detyron’ të bësh edhe skena që do të vinin në rrezik lidhjet jashtë profesionit, përcjell orainfo.

Nihan dhe Kemal për shumicën e publikut do të ishin një çift ideal për shkak të pamjes së dy aktorëve.

Gjatë xhirimeve të serialit ‘Karasevda’ Neslihan dhe Burak kanë realizuar një skenë në shtrat.

E kjo fotografi në rrjete sociale po komentohet se do të ishte një shokim për burrin e Neslihanit, Kadirin.