ShowBiz

Kjo pozë e Lyrical Son me të bijën do të ju mahnitë (Foto)

Lyrical Son është reperi i njohur shqiptar i cili njihet për hitet dhe këngët e tij shumë të dëgjuara nga publiku.

Ajo që bënë përshtypje është lidhja e tij me familjen sidomos gruan dhe vajzën e tij Evën, shkruan Indeksonline.

Sot në rrjetet sociale është publikuar një fotografi në të cilën shfaqet ai me të bijën shumë të dashur me njëri tjetrin.

Shikoni se si duken ata./Indeksonline/

the authorE B