ShowBiz

Kjo vogëlushe sot është ndër këngëtaret më të njohura shqiptare në botë

Është padyshim një ndër këngëtaret më të kërkuara në botë, shkruan GazetaBlic.Flasim për Rita Orën e cila tani po shijon suksesin e dy këngëve të fundit “Anywhere” dhe “For you” në bashkëpunim me Liam Payne.

E sot, ajo ka publikuar një fotografi nga fëmijëria të cilët thotë se ia ka dërguar nëna e saj, e që Rita po duket mjaft e ëmbël.Ndryshe, Rita Ora është përfolur shumë në media këto ditë jetën e saj private, lidhjen e saj të re me muzikantin Andrew Watt./GazetaBlic