Sport

Klopp zbulon se çfarë nuk shkoi ndaj Bayern Munichut

Jurgen Klopp është deklaruar pas barazimit pa gol me Bayern Munich.

Liverpool barazoi mbrëmë pa gola ndaj Bayern Munich në kuadër të Ligës së Kampionëve, ndërsa Jurgen Klopp është shprehur i kënaqur me paraqitjen.

Trajneri gjerman ka thënë se ata kanë bërë disa gabime, por që kishin një lojë mjaftë të mirë.

“Sot ia bëmë vetes jetën të vështirë me pasimin e fundit. Mund të luajmë më mirë dhe duhet të luajmë më mirë”, tha Klopp, pas ndeshjes, përcjell lajmi.net.

“Në pjesën e parë, ne patëm raste më të mira. Nuk mbaj mend ndonjë rast në pjesën e dytë nga asnjëra skuadër. Nuk ishte një natë e Ligës së Kampionëve në bazë të rezultatit. Rezultati ishte OK, jo rezultat i ëndrrave por i mirë.”, shtoi ai. /Lajmi.net/

the authorBurbuqe Metolli