ShowBiz

Koha kur Blero e “torturonte” këngëtaren e njohur (Foto)

Që në fillim janë deklaruar të dy se kanë një miqësi të pastër mes vete si dhe bashkëpunimi i tyre i titulluar “5” është pëlqyer jashtëzakonisht nga adhuruesit e tyre.

Bëhet fjalë për Shkurte Gashin, ku gjatë kohës së performancës së tyre në Zvicërr para shumë kohe, shihet se “ia mbyllë gojën” koleges së tij Shkurtes por me shumë dashuri.

Vlen të ceket se bashkëpunimi i tyre ishte ndër sukseset më të mëdha të këngëtarit./Kosovarja/