ShowBiz

Koleget e befasojnë Lorin me rastin e ditëlindjes

Lori pranoi befasi të këndshme për ditëlindje.

Loreta Kaçka-Lori me këtë date feston ditëlindjen, ndërsa nuk munguan befasitë për të, shkruan lajmi.net.

Në orët e oara të kësaj dite, u befasua nga koleget dhe shoqet e saj, të cilat i shkuan në banesë për ditëlindje.

Në rrjete sociale, u publikuan pamje ku shihet se si shoqet i shkuan Lorit tek banesa me tortë e dhurata të tjera.

Ajo ndihej shumë e emocionuar për befasinë që iu bë me rastin e ditëlindjes.

“Ma keni zbukuru ditlindjen, me keni emocionu pa fund dhe me keni bere me te lumturen ne boteee zemrat e mia! Mu duk sikur me erdhi komplet familja ketu…”, ka shkruar Lori.

     

the authorGazetaKNN