ShowBiz

Kolumbianet që po “çmendin” Ardit Gjebrean (Foto)

Kantautori dhe moderatori Ardit Gjebrea duket se është duke shijuar pafund pushimet e tij.
Ai ka publikuar në Instastories video ku tregon se po argëtohet me shown e balerinave kolumbiane. Së shpejti pritet që moderatori të nis përgatitjet për sezonin e ri të “E diela shqiptare”./Gazeta Express/

the authorE B