Aktuale

Konfiskohet 1.3 ton kanabis, arrestohen 11 persona

Policia në Shqipëri ka bërë të ditur se gjatë një operacioni antidrogë, janë sekuestruar 1.3 ton kanabis dhe janë arrestuar 11 persona.

Lënda narkotike është zbuluar në një magazinë dhe një banesë të pabanuar.

Gjatë këtij aksioni, Policia ka sekuestruar edhe 6 armë zjarri.