Aktuale

Krerët e koalicionit takohen për t’u marr vesh për detajet e fundit të bashkëqeverisjes

Ramush Haradinaj, Kadri Veseli, Fatmir Limaj dhe Behgjet Pacolli në këto çaste janë në një takim në hotelin e Pacollit në kryeqytet.

Sipas burimeve të KosovaPress krerët e koalicionit do të diskutojnë edhe detajet e fundit për formimin e institucioneve pas nënshkrimit të marrëveshjes për bashkëqeverisje mes koalicionit PAN dhe AKR-së./KosovaPress/