Aktuale

Krimi në familje, policia shoqëron vjehrrin dhe babanë e autorit

Policia e Tiranës ka shoqëruar në Komisariat për të dhënë shpjegime në lidhej me ngjarjen që ndodhi në Valias, vjehrrin dhe babanë e autorit, Afrim Kallari, i cili vrau vëllanë e tij.

Ngjarja ndodhi pasditen e sotme dhe mendohet se një konflikt për çështje pronësie është bërë shkak për ngjarjen e rëndë.

Mësohet se Kallari, është një punonjës i njësisë zjarrfikëse në “Kombinat”.

Leave a Reply