ShowBiz

Kritika dhe tallje me këngëtaren për interpretimin më të keq të himnit në All-Star

LOS ANGELES, CA - FEBRUARY 18: Singer Fergie sings the national anthem prior to The 67th NBA All-Star Game: Team LeBron Vs. Team Stephen at Staples Center on February 18, 2018 in Los Angeles, California. (Photo by Allen Berezovsky/Getty Images)

Këngëtarja amerikane, Fergie, e ka kënduar himnin në edicionin e sivjetmë të NBA All-Star-Game që është trajtuar si interpretimi më i keq në histori i Himnit kombëtar amerikan.

42-vjeçarja ka marrë një sërë kritikash në rrjetet sociale për interpretimin e saj në Staples Center të Los Angelesit. Natyrisht se kritikat janë shoqëruar edhe me tallje në adresë të saj.

Madje edhe disa prej basketbollistëve janë xhiruar duke qeshur me këngëtaren, derisa ajo e këndonte himnin. Draymond Green ishte njëri prej tyre.