ShowBiz

Krizë në lidhjen e Feros me Arbenitën? Ky detaj flet shumë

Fero dhe Arbenita janë çift shumë i komentuar në shoubiz.

Duket se lidhja e Feros me Arbenitën është në një krizë, kjo bazuar në disa lëvizje që dyshja i kanë bërë në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Arbenita dhe Fero kanë fshirë të gjitha fotografitë e përbashkëta që kishin në Instagram.

Madje, reperi ka larguar të gjithë personat që i ksihte “follow”, pa e përjashtuar të dashurën e tij, Arbenitën.

Se çfarë po ndodh mes dyshes mund ta sqarojnë vetëm Fero dhe Arbenita, por nga këto lëvizje supozohet të kenë një krizë në lidhje. /Lajmi.net/