ShowBiz

Kush po ia fut duart Rita Orës? (Foto)

Me një “look” të viteve ’20, Rita Ora ka vazhduar me xhirimet për filmin “Wonderwell” në Romë.

Këngëtarja 26-vjeçare kishte veshur një fustan të zi të shkurtër me pellush, i cili i nxirrte në pah trupin perfekt dhe çizme të gjata.

Por në një moment, Rita ka treguar më shumë se ç’duhet nga vetja, teksa është përkulur për të rregulluar çizmet.

the authorE B