ShowBiz

Kush tha që femrat e plota nuk janë të bukura, ja Rihanna!

Rihanna është një nga femrat më të tërheqëse të showbizit ndërkombëtar, e cila gjithmonë është shquar për bukurinë natyrale dhe linjat e saj.

Por kohën e fundit ajo ka shtuar dukshëm peshë dhe nuk po e ka fare problem, shkruan Indeksonline.

Përderisa të tjerat harxhojnë shumë kohë e para për të mbajtur linjat e tyre perfekte, duket se Rihanna nuk do të mundohet më për këtë pjesë.

Shikoni fotografitë dhe dukjen e saj të re./Indeksonline/

the authorE B