Kuzhina

Kuzhina

Role me proshutë dhe perime

Kjo recetë e ftohtë mund të qëndrojë në frigoriferin e transportueshëm të plazhit në darkat e shtëpive të pushimit. Përbërësit:...

Kuzhina

Pilaf me qershi

Qershitë nuk do të jenë edhe për shumë kohë në treg prandaj, nëse nuk keni provuar ende të realizoni me...

Kuzhina

Tortilla të mbushura

Përbërësit: ▪ 8 tortilla të gatshme ▪ 1 kokë qepë ▪ 2 thelpinj hudhre ▪ 400 gramë mish i bluar...

1 37 38 39
Page 38 of 39