ShowBiz

Ky është burri më seksi në botë

Superstari Blake Shelton është zgjedhur burri më seksi në botë për vitin 2017.

Shelton është përzgjedhur nga revista “People”, transmeton Gazeta Express.

Këngëtari 41-vjeçar tregoi si e përjetoi lajmin.

“Faleminderit revista ‘People’. Mos më urreni pse jam i bukur”, ishte shprehur si në shaka ai.

Blake ka fituar të njëjtin epitet sikurse që kishte miku dhe kolegu i tij Adam Levine një vit më parë.

“Kur [njerëzit] i thoshin Adamit,” zotri Sexy, ‘do ta shihje gjithmonë të shkonte,’ Epo, awww … ‘Nëse ti thua se për mua, do të jetë,’ Ti je e drejtë, jam zotri Sexy! Unë kam qenë i shëmtuar tërë jetën time, nëse mund të jem sexy për një vit, po e marr. Unë jam duke marrë atë. “, kishte përfunduar ai.

Ndryshe, Blake është në lidhje me këngëtaren Gwen Stefani./Gazeta Express/

the authorE B