ShowBiz

Ky fëmijë sot është një nga këngëtaret më të suksesshme në botë

Ajo nisin karrierën që në moshë të re, ndërsa sot që është vetëm 24 vjeçare ka arritur të bëhet një nga këngëtaret më të suksesshme në botë.

Bëhet fjalë për shqiptare, Dua Lipa e cila që në moshë të re u zhvendos në Londër aty ku fillojë hapat e parë në muzikë.

Duke u konsideruar edhe si një prej femrave më seksi në botë, Dua së fundi ka treguar se si dukej si fëmijë përmes disa fotografive që ndau me ndjekësit në Instagram.

“Si e fillova këtë dekad”, ka shkruar Dua teksa shihet duke u grimuar dhe mjaft simpatike.

Ndryshe, ‘Don’t Start Now’ mban titullin kënga e saj e fundit.

the authorGazetaKNN