ShowBiz

Ky ishte reagimi i Elita Rudit kur e mori vesh se është shtatzënë

Elita Rudi ka ndarë me ndjekësit ndjenjën më të papërshkrueshme për secilën femër.
Moderatorja Elita Rudi dhe bashkëshorti i saj Gjiko do të bëhen shumë shpejtë prindër dhe ajo ka muaj që po e mban foshnjën në bark, shkruan lajmi.net.

Duke qenë se është në fund të shtatzënisë, ika mbetur edhe pak derisa ta mbajë në duar fëmijën e saj, Elita me shumë qejf flet për ndjenjën e shtatzënisë dhe çdo detaj që e pyesin ndjekësit.

Dikujt prej tyre u ka interesuar reagimi i saj kur e mori vesh se është shtatzënë dhe Elita nuk ka nguruar t’i përgjigjet.

Nëpërmjet një Instastory ajo ka ndarë gëzimin e madh dhe ka treguar se e ka pasur të pamundur ta besoj qe ka ngelur shtatzënë./Lajmi.net/